Hornigold to wyjątkowe apartamenty, gdzie klimat starych, ale odrestaurowanych budynków łączy się z komfortem i nowoczesnym designem wnętrz.
To atrakcyjna alternatywa dla hoteli.Zapewniamy większą przestrzeń, bogate wyposażenie, domową atmosferę i konkurencyjne ceny. Gwarantujemy najwyższy standard, prywatność i bezpieczeństwo. Oferujemy apartamenty od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych.Na noc, na tydzień, na miesiąc… – jak długo zechcesz!

Zarząd Mobile Partner zamierza zintensyfikować działania celem wypracowania nowej strategii działalności Emitenta oraz nie wyklucza, mając na uwadze raport bieżący ESPI nr 41/2018 opublikowany przez akcjonariusza Śląskie Kamienice S.A. (dalej jako: „Akcjonariusz”) z siedzibą w Katowicach, stanowiący uzupełnienie raportu dot. zawarcia istotnej umowy nabycia aktywów spółki Mobile Partner S.A., iż nowa strategia działalności będzie obejmowała działalność dotychczas realizowaną przez spółkę zależną od Akcjonariusza, tj. Hornigold S.A., polegającą na krótkoterminowym wynajmie apartamentów będących własnością Akcjonariusza.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące spółki Mobile Partner S.A. jak również Śląskie Kamienice S.A. publikowane są za pomocą raportów EBI i ESPI. Kontakt z obiema spółkami odbywa się za pośrednictwem Działu Relacji Inwestorskich:

Karolina Kiczka
Dział Relacji Inwestorskich
Śląskie Kamienice S.A.
Tel.: 32 722 05 24
534 067 014
e-mail: inwestor@slaskiekamienice.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.